Kdo jsme a co děláme?

Prodej a servis počítačové techniky

AGcomp spol. s r. o. je autorizovaným dealerem značkových počítačů HAL3000 a prodejcem notebooků Acer, HP, DELL či Lenovo. V této oblasti firma nabízí prodej počítačových sestav a notebooků v různých konfiguracích podle potřeb zákazníka a aplikovaného softwaru se zajištěním záručního i pozáručního servisu. K počítačům nabízíme také tiskárny Canon, HEWLETT PACKARD a EPSON. Samozřejmostí jsou
dodávky nejrůznějších komponent, periférií a multimediálních doplňků. V nabídce máme také baterie do notebooků různých značek. Výhodné řešení jako náhradu dosluhujícího počítače nabízíme REPASOVANÉ značkové stolní počítače s OS Windows 10, SSD diskem a zárukou 2 roky v ceně cca 5.000 Kč včetně DPH. V případě zájmu poskytneme podrobnější informace.

UPGRADE – zvýšení výkonu či dokompletace počítače

Na pracovníky AGcomp se mohou obrátit zájemci o tzv. upgrade počítače, tzn. přebudování počítače staršího typu na typ výkonnější, zvýšení kapacity paměti nebo pevného disku či výměnu za moderní SSD disk, případně dokompletaci počítače o multimediální prvky, které má AGcomp ve své nabídce.

Počítačové sítě

AGcomp také nabízí návrh a instalaci počítačových sítí na klič. Po konzultaci se zákazníkem vyškolení pracovníci firmy navrhnou optimální řešení s následnou
komplexní realizací od instalace kabeláže až po instalaci aplikačních programů.

Software, spotřební materiál, papír

V prodejně AGcomp spol. s r. o. si zájemci mohou koupit také programy od různých světových i českých firem, spotřební materiál pro práci s počítačem. Dále nabízíme xerografický papír do kopírek, fotografický papír a tabelační papír.
Pří dodávkách spotřebního materiálu a tabelačního papíru poskytujeme po dohodě slevy stálým odběratelům

Ekonomický systém nejen pro zemědělské podniky

Další oblastí působení firmy AGcomp, a to velice důležitou, je oblast zemědělství. Naše firma je autorizovaným prodejcem Zaručeně efektivního informačního systému firmy PROFEX AM, spol. s r. o. Blatná, jehož uživatelem je většina zemědělských podniků okresu Blansko a je značně rozšířen v celé ČR. Součástí prodeje programového vybavení je poskytování komplexních inženýrských služeb jednotlivým klientům po celou dobu užívání tohoto systému.

Klávesové nástroje a příslušenství CASIO

V naší prodejně si dále můžete zakoupit také zboží ze sortimentu firmy CASIO – klávesové hudební nástroje od nejjednodušších typů pro děti až po profesionální nástroje včetně příslušenství.

 

Podrobnosti Vám v případě zájmu rádi poskytneme telefonicky či v naší prodejně od pondělí do pátku v době od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin nebo v sobotu od 8.30 do 11 hodin.

Kde nás najdete?

Masarykovo náměstí 27
680 01 Boskovice